Technology

Szymański Damian strzelił bramkę i został nazwany bohaterem narodowej kadry Polski! Fenomenalne doznania w końcówce pojedynku z Anglią!

09.09.2021, 09:46 0 komentarzy
Szymański Damian strzelił bramkę i został nazwany bohaterem narodowej kadry Polski! Fenomenalne doznania w końcówce pojedynku z Anglią!

Drużyna narodowa Polski występująca na byłym stadionie dziesięciolecia jest niesamowicie trudna do powstrzymania i dostrzegamy to od lat. Rzeczywiście bardzo rzadko tracimy bramki na tym placu gry i należy zrozumieć, iż ogromna zasługa w tym fanów futbolowych z naszego kraju. Gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W kwalifikacyjnych rozgrywkach do mistrzostw świata gracze trenera Sousy Paulo prezentują się do tej pory całkiem nieźle, lecz ich forma jest daleka od ideału. Wieczorem w środę naszych reprezentantów czekał niezwykle ciężki sprawdzian, jakim był bez wątpienia pojedynek z angielskim zespołem. To jak ciężkim rywalem w dziejach starć naszej narodowej kadry są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy futbolowy kibic z naszego kraju. Nie było miejsca na zawahanie w tym momencie, ponieważ najważniejsze było zdobycie jak największej ilości oczek.

Przed tym meczem polska narodowa kadra była odgórnie skazana na przegraną. Rozsądnie bez cienia wątpliwości zwrócić uwagę na to, że polscy zawodnicy w wielu przypadkach bardzo motywują się na pojedynki z o wiele mocniejszymi. Podobnie było w tym starciu i warto zaznaczyć to, przez chwilę mogliśmy nawet twierdzić, iż reprezentacja Polski mogłaby rywalizować o wygraną z drużyną narodową Anglii. Było to naprawdę trudne starcie dla drużyny narodowej Polski i bez wątpienia trzeba ich pochwalić za walkę do końca spotkania. W momencie, kiedy bramkę w 80 min. ustrzelił Kane Harry wydawało się, iż to być może koniec nadziei o korzystnym rezultacie. Polska reprezentacja do ostatnich minut tego starcia poszukiwała szansy na strzelenie bramki i nie zamierzała się poddać. Zawodnik AEK Ateny Szymański w dodatkowym czasie pojedynku, który zarządził arbiter ustrzelił bramkę na wagę rezultatu remisowego. Bez wątpienia była to bardzo przyjemna okoliczność dla tego młodocianego piłkarza. W rozrachunku ostatecznym reprezentacja polska piłkarska była w stanie wyłuskać rezultat remisowy na stadionie w Warszawie podczas spotkania z narodową drużyną Anglii i takim sposobem wciąż ma ogromne szanse na kwalifikację do mistrzostw świata w Katarze.

Zostaw komentarz