Niedługo pojawi się nowy system weryfikacji na platformie Netflix. Dzielenie konta z przyjaciółmi może być zdecydowanie bardziej złożone!

08.06.2021, 16:29 0 komentarzy
Niedługo pojawi się nowy system weryfikacji na platformie Netflix. Dzielenie konta z przyjaciółmi może być zdecydowanie bardziej złożone!

Znacznie bardziej zaniepokojeni stają się miłośnicy obrazów filmowych oraz seriali, ponieważ ze świata internetowego napływają słabe informacje. Witryna VOD rozpoznawana też pod nazwą Netflix myśli nad tym żeby wstrzymać abonentom podzielność kont. Była to do tej pory niesamowicie pożyteczna i niesamowicie popularna funkcja. Bardzo dużo klientów płaci za pojedynczy rachunek i mają możliwość oni zamieszkiwać w zróżnicowanych pomieszczeniach. Platforma internetowa z VOD Netflix jednak nie potwierdziła dogłębnego obostrzenia kont współdzielenia, ale postanowiła skompilować pewne ograniczenie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje to by przystopować współdzielenie kont użytkownikom, którzy nie gromadzą się w tym samym domu. Ukazywać się będzie powiadomienie na ekranie telewizora, które na calu ma wymusić na konsumencie zatwierdzenie tego, iż to właśnie on jest właścicielem. Gigant pośród internetowych stron VOD ma w planach przesyłać potwierdzający ciąg liczb na konkretny adres albo telefonu nr. Użytkownicy konta powinni w takiej sytuacji wiedzieć o tym, iż nastąpią modyfikacje w korzystaniu z serwisu internetowego VOD Netflix.

Tagi:

Zostaw komentarz