Technology

Messi Lionel przestał być graczem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w historii futbolu światowego odchodzi do PSG!

22.08.2021, 08:46 0 komentarzy
Messi Lionel przestał być graczem Barcy! Jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w historii futbolu światowego odchodzi do PSG!

Niewątpliwie transferowe ruchy piłkarskich ekip podczas pauzy pomiędzy zmaganiami ligowymi mogą się podobać. Jednak to, co mieliśmy okazję zobaczyć podczas letniego okienka transferowego zdziwiło wszystkich fanów piłki nożnej. Większość sympatyków była przekonana, iż Messi Leo zostanie zawodnikiem Dumy Katalonii do końca swojej przygody z futbolem. Ekipa z Hiszpanii jednak popadła w finansowe problemy i gracz Argentyny nie mógł nic zrobić, był zobligowany zmienić zespół. Paris Saint-Germain okazał się zespołem, który zdecydował się zatrudnić skrzydłowego argentyńskiej reprezentacji. intrygującą ofertę umowy, którą były już piłkarz Barcelony podpisał zaproponował argentyńskiemu piłkarzowi zespół z francuskiej ligi. bez żadnych wątpliwości ważny moment w historii światowego futbolu i warto zaznaczyć to. Od tego momentu kibice piłkarscy będą mieli okazję oglądać grę Messiego w lidze francuskiej. Zapewne naprawdę dużo osób będzie zaciekawione tym, jak zawodnik z Argentyny się odnajdzie w nowym zespole. Leo Messi będzie tworzyć tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian a także Neymar Jr, co zagwarantować może PSG wiele trofeów.

Zostaw komentarz