Technology

W Top Model zaczęła się rywalizacja!

24.09.2020, 14:57 0 komentarzy
W Top Model zaczęła się rywalizacja!

Program TVN-u o nazwie Top Model to z pewnością stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również znane jury, które zgromadza przed ekranem dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W dodatku gościnnie pojawia się sporo cenionych i znanych osób w przestrzeni modowej, na przykład redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, bądź też znane modelki.

Tym razem w szranki staje 14 uczestników, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w kolorze złota sędziowie przyznają tej osobie, która posiada największe możliwości do bycia modelem, co skutkuje tym, że ten uczestnik automatycznie znajdzie się w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest oceną użytkowników Internetu, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i od razu trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Jakie jest założenie programu?

Każda edycja stawia sobie za cel dać możliwość rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc co edycję na zgłoszenie decyduje się naprawdę dużo kandydatów. W każdym odcinku uczestnicy otrzymują do zaliczenia różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzać, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jurorów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli i sesja fotograficzna na okładkę w znanym miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, który z nich zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną zmaga się całkiem sporo ciekawych osób, więc na pewno warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Zostaw komentarz