Technology

Śpiewana ze strony Rafała piosenka zbyt przeciętna na finał zawodów Eurowizji! Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

26.05.2021, 08:20 0 komentarzy
Śpiewana ze strony Rafała piosenka zbyt przeciętna na finał zawodów Eurowizji! Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji.

Dobrze mieć tego świadomość, że nasza ojczyzna na ogół nie czarowała wielbicieli dobrej muzyki podczas turnieju Eurowizji. Naszym najwybitniejszym wyczynem przeważnie jest awansowanie do finału konkursu, gdzie zdobywaliśmy odległe lokaty. W roku ubiegłym Eurowizja była odwołana, ponieważ pojawiła się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie tylko Stary Kontynent, ale też cały świat. W tegorocznej edycji ambasadorem Polski podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał chęć zemocjonować fanów muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wybrania wysłannika Polski wielu ekspertów nie było zadowolonych, jednakże w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zobligowani kolejny raz z kolei rozstać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski Rafał, który był reprezentantem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji nie skokietował europejskiej widowni i też dlatego został wyeliminowany na etapie półmetku 65. konkursu piosenki europejskiej.

Z całą pewnością widzowie z Polski są już niesamowicie znużeni tego typu obrotem spraw. Bardzo dobrze zrozumieć to, iż "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana przez Rafała Brzozowskiego była naprawdę mizerna. Nie ma niczego ekscytującego w tej piosence co mogłoby wprawić w fascynację sympatyków muzyki w Europie. Jest to następna odsłona turnieju piosenki europejskiej, podczas którego przedstawiciel naszego narodu nie potrafi awansować do fazy finałowej. Od paru lat wybieranie przedstawicieli naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie wychodzi Polakom zbyt dobrze i bez problemu możemy zauważyć to. Bardzo dobrze więc pokładać wiarę w tym, iż w przyszłych latach nasz reprezentant da radę dostać się do starcia finałowego o wygraną w zawodach Eurowizji. Niesamowicie kluczowe w takiej sytuacji jest to, aby wskazać charyzmatycznego ambasadora, który będzie potrafił zauroczyć europejską publiczność. W sytuacji przeciwnej znów nie damy rady do finałowej batalii podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz