Polandrock 2018

01.08.2018, 16:33 0 komentarzy
Polandrock 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga liczne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój wpływało nie tylko coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, coraz większa liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najciekawszych światowych i europejskich festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak festiwalowicze cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity panujący tam klimat i atmosferę wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji czy zgłębiać wiedzę z przeróżnych dziedzin nauk.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz niesamowite chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz